День всіх закоханих або День святого Валентина
10.02.2021

День всіх закоханих або День святого Валентина

14 лютого у багатьох країнах світу відзначається День святого Валентина (Valentine's Day) або День всіх закоханих.

День всіх закоханих або День святого Валентина - це не тільки свято романтики, кохання та ніжності. Як повідомляють різні джерела, свято оповитий багатьма легендами, і ніхто точно не знає, чи існував святий Валентин і чи дійсно він вперше подарував коханій романтичну валентинку.


Історія виникнення валентинки

За легендами, стародавній звичай посилати улюбленим листівки в День святого Валентина також виник в Середні століття. Найпершою валентинкою в світі вважається записка, відправлена ​​герцогом Карлом Орлеанским в 1415 году.Находясь в англійському полоні після битви при Азенкуре, він нібито надсилав із лондонської в'язниці віршовані любовні послання своїй дружині. Одна з тодішніх "валентинок" нині зберігається в Британському Музеї.


З плином часу звичай посилати коханим 14 лютого невеликі сувеніри та записки-валентинки існував тільки на території Англії та Франції. Згодом про нього дізналися завдяки емігрантам в Новому Світі (сучасні Північна і Південна Америка).

Спочатку перші "валентинки" створювалися власними руками: талановиті художники писали романтичні вірші на аркушах паперу, згодом у Великобританії стали друкувати збірники віршів - закохані вибирали найкращі і переписували їх в "валентинки". Десь з цього часу і почалося масове виробництво "валентинок" в промислових масштабах.


Але завжди можна трохи порушити традиції, придумавши і подарувавши щось своєрідне.
А для тих, хто не хоче ламати голову над таким вигадуванням є наш магазин, який вже все заздалегідь давно придумав!
Милі плюшеві іграшки, з якими зможе засинати і малюк, і дорослий, обнявши звірка.

Творчо-подарунковий варіант від ТМ "ідейки" картини за номерами нікого не залишать байдужими.

Час ще є, небагато, тому ретельно обміркуйте бажаний список подарунків і вперед подорожувати по сторінках нашого магазину в пошуках того самого любовного визнання.