Настільні ігри навчання та розвиток дитини

Дитячі настільні ігри призначені не тільки для розваги, а й для навчання та розвитку дитини. Серед великої кількості настільних ігор ви можете підібрати для свого малюка цікаві навчальні ігри. Ця забава дозволить вашим малюкам цікаво провести час, а паралельно навчить їхньому рахунку та ознайомить з мешканцями підводного царства.

Дитячі настільні ігри для найменших

Для найменших дитячі настільні ігри бродилки зроблені за тим же принципом, тільки замість кубика з цифрами, дітям пропонується пересувати фішки відповідно до квітів, це дозволить малюкові засвоїти назви кольорів і навчитися рахувати в межах десяти. Велику компанію дітлахів можна зайняти цікавою настільною грою Меморі , правила якої диктують гравцям, що необхідно перевертати картки з барвистими картинками та відкладати по дві парні карти з однаковим малюнком. Гра розвиває увагу та спостережливість. Хлопчикам дуже сподобається гра Морський бій. Серед різних варіацій цієї, всім відомої гри, можна вибрати наступний варіант, де на великому барвистому поле встановлено дві гармати, для кожного з гравців, з якої за допомогою сталевої кульки-снаряда він повинен потопити всі кораблики супротивника. Ця гра сприяє розвитку окоміру, влучності та уваги.

Купити дитячі настільні ігри в широкому асортименті

Статті дітям можна запропонувати цікаві та захоплюючі дитячі настільні ігри Монополія Україна , Менеджер або Гіпермаркет. Ці ігри дозволяють малюкові потренуватися в усному рахунку, розвивають логічне та стратегічне мислення. Розвитку розумових здібностей, безперечно, сприяють ігри Шахи та Шашки , складні комбінації яких змусять вашого малюка продумувати кілька ходів вперед. Ви можете своєму малюкові купити дитячі настільні ігри більш динамічного характеру, настільний футбол або хокей. Ці ігри розвивають реакцію, увагу та окомір. Провертаючи ручки, ваш малюк повинен примудритися потрапити кулькою у ворота противника або захистити свої ворота. а від нападаючого гравця. Тим же цілям послужить гра Баскетбол, де малюку доведеться потрапити в сітку супротивника, вистріливши зі встановленого на полі пристрою, що стріляє. Така гра виробить у дитини окомір і влучність.

Дитяча настільна гра для всієї родини

Цікаво зайняти всіх членів сім'ї можна буде, якщо купити дитячий більярд ( Спорт та відпочинок). Далеко не всі мають можливість встановити вдома справжній більярдний стіл, а ось дитячий більярд дозволить спробувати свої сили і спробувати загнати неслухняні кулі в лузи за допомогою кия. Зелене сукно, яким покритий невеликий настільний більярдний стіл, максимально наблизить гру до справжньої. Ви зможете пояснити правила справжнього більярду американка або російська більярд, снукер або карамболь. Крім того, ви можете підібрати великий комплект ігор, які дають можливість на одному полі грати в більярд, а перевернувши підставку, на іншому полі розташувати футбол, хокей та баскетбол, а також гольф та боулінг. Цей набір містить 20 карткових полів, які дозволять урізноманітнити ігри. Тут ваші дітки знайдуть шахи та шашки, нарди та хрестики-нуліки, span> і сходи та кеглі. Така різноманітність, безсумнівно, порадує вашого малюка та його друзів, з якими він може влаштовувати змагання одразу з кількох видів спорту. Та й дорослі іноді із задоволенням приєднаються до своїх дітей, щоб битися з юним поколінням та порівняти сили, спритність та швидкість реакції. Такі сімейні турніри сприяють згуртованості всіх членів сім'ї

В категорії немає товарів